Starpnovadu skolu 1. -6. klašu deju kolektīvu pasākums ”Kad uzplaukst zīlīšu koks”

Jau par tradīciju kļuvusi skolu deju kolektīvu sadancošanās Misā īsi pirms Ziemassvētkiem. Arī šogad, laikā, kad vēlamies savu ikdienu vadīt savādāk – būt iejūtīgāki, atvērtāki, ar labu gribu un darbiem piepildītāki, Misas tautas namā pulcējās deju kolektīvi no Valles vidusskolas, Skaistkalnes vidusskolas, Misas vidusskolas, Iecacavas internātpamatskolas un Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolas.  Koncerta vadītājas – atraktīvās rūķu meitenes uzbūra ainiņas, par to, cik ziema ir ziedošs gadalaiks –  tajā uzzied gan leduspuķes, gan sniegavīri, gan cilvēku un rūķu sirdis, gan uzplaukst noslēpumainais zīlīšu koks. Dejotāji ar lielu prieku, dzirkstelīti acīs un sirsniņās priecēja skatītājus ar saviem priekšnesumiem un pierādīja, ka ziemas ziedēšanai tiešām ir jāļaujas.

Koncerta noslēgumā katrs kolektīvs saņēma pateicību un pārsteiguma dāvaniņu no Vecumnieku novada Domes, jaukus vārdus teica Misas vidusskolas direktore Anna Balgalve.

Neskatoties uz nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, pasākuma dalībnieki devās ārā, lai visi vienotos draudzīgā kopdejā un lūgtu iedegties Misas ciema eglei. Tā iemirdzējās īpaši skaisti un koši. Bērnus pārsteidza krāsainās ugunspuķes virs galvām. Misas tautas dramatiskā kolektīva rūķi savā izgreznotajā Rūķu namiņā bija izcepuši gardas piparkūkas un sagatavojuši karsto dzērienu. Nu lielā cienāšanās varēja sākties!

Paldies visiem čaklajiem,  spriganajiem dejotājiem  un viņu kolektīvu vadītājiem – Inesei Jirgenai, Astrīdai Celmiņai, Jānim Skangalim, skolotājām un mammām, kuras palīdzēja dejotājus sapost koncertam! Paldies skatītājiem par atbalstu  ar skaļajiem aplausiem!

Paldies Misas tautas nama vadītājai  Sandrai Vēverei par sadarbību!

Uzdāvināsim sev ne tikai vēlmi, bet arī spēju gaišāk domāt un ticību, ka visdrūmākajā un aukstākajā laikā var uzplaukt zīlīšu koks!

 

 

                                    Valija Vaina, Misas vidusskolas deju kolektīvu “Spriguļi”vadītāja, Vecumnieku novada skolu deju kolektīvu virsvadītāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *