AR ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMA SAJŪTU ARĪ JAUNAJĀ GADĀ! IZSKANĒJIS MISAS VIDUSSKOLAS DZIEDOŅU KONCERTS “VIŅŠ PIEDZIMA NAKTĪ”

Ziemassvētki ir laiks, kad ikviens no mums vairāk iedziļinās garīgās lietās, apdomā un analizē vērtības, par kurām rutīnas steigā tiek aizmirsts.

20.decembrī Vecumnieku Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā Misas vidusskolas dziedoņi, aicinot arī Vecumnieku vidusskolas zēnu kori, izstāstīja un izdziedāja Ziemassvētku stāstu, kuru bieži cilvēce aizmirst, jo materiālais un pasaulīgais bieži aptver ne tikai prātus, bet arī dvēseles.

Koncerts “Viņš piedzima naktī” sniedza iespēju ieskatīties Jēzus bērna piedzimšanas mirklī, kurš atspoguļoja nakti, kad pasaulē ieradās brīnums. Stāstu izdziedāja Misas vidusskolas 1.-4. klašu koris, 1.-3. klašu ansamblis, Misas vidusskolas 5. – 12. klašu koris un zēnu koris. Ar savu dziedājumu koncertu papildināja arī Vecumnieku vidusskolas zēnu koris. Ar notikumiem, kuri norisinājās vairāk kā 2000 gadus atpakaļ un aicinot ikvienu apdomāt, cik mūsu sirdis ir atvērtas labajam un mīlestībai, cik esam pateicīgi par mazajām lietām, kuras izdzīvojam ikdienas steigā.

Sākoties jaunajam gadam,  dažkārt ir svarīgi sevī paturēt to Ziemassvētku stāsta burvību un precīzi atbildēt uz jautājumiem,kuri ienāk cilvēku ikdienās.

“Atliek tikai atvērt! Pavisam vienkārši atvērt…Un Viņš ienāks – maigi, klusi, tik taktiski un viegli. Mieru un gaismu Viņš atnesis, savu dzīvi un piedzimšanu Viņš atdod un dalās it visā, mums atliek tikai paņemt, saņemt…”

Milzīgs paldies maniem mīļajiem koristiem un vecākiem par kopīgo darbu un iespēju realizēt skaistas idejas! Paldies koncerta vadītājam Aigaram Šabanovičam par atdevi un ieguldīto darbu! Paldies Misas vidusskolas direktorei Annai Balgalvei un Vecumnieku Evaņģēliski luteriskās draudzes priekšniecei Ditai Startai par kopā būšanu un atblastu. Mīļš paldies koncertmeistarei Evijai Bonātei par profesionalitāti un sapratni. Liels paldies par atsaucību skaņotājam Andrejam Skābuliņam

Sirsnīgs un bezgalīgs paldies Vecumnieku Evaņgēliski luteriskajai draudzei par jauku uzņemšanu un iespēju realizēt koncerta ideju baznīcas telpās, paldies mācītājam Robertam Otomeram!

 

Misas vidusskolas mūzikas skolotāja un koru vadītāja Zaiga Jēgere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *