“Tīrai Latvijai!”

25.maijā mēs, 3., 5., 11. klases skolēni un klases audzinātājas,  sēdāmies autobusā un devāmies Tērvetes virzienā, lai apmeklētu kādu videi draudzīgu pasākumu.

Mūsu skola aktīvi iesaistījās un līdzdarbojās dabas resursu saudzēšanā. Kopīgiem spēkiem savācās 5722 kilogramus makulatūras un 119.36 kilogramus bateriju. Ieguvām iespēju doties uz  gada lielāko un dabai draudzīgāko festivālu “Tīrai Latvijai!”. Vides festivāla “Tīrai Latvijai!” mērķis ir radīt īpašus svētkus, sagādājot prieku ikvienam konkursu dalībniekam, kas visa mācību gada garumā ar praktiskiem darbiem ir rūpējušies par Latvijas vides un dabas resursu saudzēšanu.

Festivāls mūs priecēja ar dažādiem pārsteigumiem un radošajām darbnīcām. Varējām aktīvi līdzdarboties apmēram 80 darbnīcās. Darbnīcas pārsteidza ar savu daudzveidību, tās pasākuma laikā piedāvāja dažādas  sportiskas, radošas un izzinošas aktivitātes. Ko tik mēs šai dienā nepieredzējām un neizbaudījām! Mēs zāģējām, minējām dzīvniekus un zivis, šāvām mērķī, sacentāmies ar tehniku, aplūkojām kartes un pat dziedājām. Un, protams, atkal varējām satikties ar Lutausi, Sprīdīti un Anneli.

Festivālu vadīja Agnese Rakovska,  un ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Miks Dukurs  un Elza Rozentāle. Kuri pasākuma laikā sumināja  “Zaļā josta” izlietoto bateriju un makulatūras vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!” uzvarētājus.

Laiks aizsteidzās, un diena pagāja nemanot. Uz tikšanos atkal nākamgad!

Madara Lasmane, 5. klases audzinātāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *