“Puikas var!”

„Daudz laimes Latvijai” – 1. jūnijā izdziedāja 58 Latvijas zēnu kori  Cēsīs- zēnu koru 10. festivālā „Puikas var!” Cēsu pils parka estrādē līdzās bija zēnu kori no visiem Latvijas novadiem un Rīgas. Ceļš līdz festivāla lielkoncertam nebija viegls- regulārs ikdienas darbs, 18 iestudēti skaņdarbi, dalība novada un Zemgales reģiona koru skatēs, kurās saņemti  1. pakāpes diplomi. Misas puikas to varēja – stāties līdzās gan mūzikas skolu, gan skaitliski lielo skolu koriem, un tādēļ  1. jūnijā izdziedāja prieku, izdziedāja kopā, izdziedāja ar mīlestību. To sajutām visi klātesošie- svētku viesi, vecāki un kolēģi.

Festivāla ietvaros notika diriģentu pieņemšana  Cēsu pilsētas pašvaldībā, kurā tika saņemta Valsts izglītības satura centra pateicība un dāvanu karte par labāko kolektīva sniegumu Zemgales reģiona vispārizglītojošo skolu grupā. Panākumi  atbilstoši ieguldītajam darbam!

Paldies azartiskajiem dziedātājiem un īpaši viņu skolotājai Zaigai Jēgerei par laiku, par idejām un profesionālu darbu. Jums kopā viss izdevās!

Lai priekpilna  un piedzīvojumiem bagāta vasara un uz skanīgu satikšanos septembrī!

                                                                 Direktore Anna Balgalve

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *