Vecumnieku novada skolu futbola sacensības

5. oktobrī, Valles vidusskolas sporta zālē, norisinājās futbola sacensības B un D grupām. Vecākie zēni jau apzinājās cik spraigas un grūtas būs šīs sacensības, savukārt lielākā daļa no D grupas zēniem, aizvadīja savas pirmās skolu sporta sacensības.

Sacensības iesāka B grupas zēni ar spēli pret Mazzalves pamatskolu, kur nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:4. Arī otrajā spēlē atzina Skaistkalnes vidusskolas pārākumu ar 0:2. Pēc nepārāk veiksmīgā sākuma, zēni ne brīdi nezaudēja ticību un pārliecību, ka viss vēl ir priekšā, jo jāspēlē vēl divas spēles. Mazliet mainot spēlētāju pozīcijas un taktiku, izdevās arī gūt pirmo panākumu, ar 1:0 uzvarot Vecumnieku vidusskolas komandu. Atlika tikai spēle pret Valles vidusskolas zēniem, kur izšķīrās vai zēni izcīnīs otro vietu, vai nāksies samierināties ar vietu aiz goda pjedestāla. Spraigā cīņā izdevās uzvarēt ar 1:0 un izcīnīt godam nopelnīto otro vietu.

D grupas zēniem dodoties laukumā, nācās cīnīties ne tikai ar pretiniekiem, bet arī ar nelielu uztraukumu, jo šādā atmosfērā lielākā daļa spēlēja pirmo reizi. Tas arī atspoguļojās rezultātā. Piedzīvoja zaudējumu 0:5 pret Valles vidusskolas zēniem. Otrajā spēlē jau rādīja daudz pārliecinošāku sniegumu. Tikai spēles pašās pēdējās divās minūtes piedzīvoja zaudējumu ar 0:2 pret Vecumnieku vidusskolas zēniem. Šāda veida pieredze jaunākajai grupai tikai palīdzēs labāk sagatavoties nākamajām sacensībām.

B grupā :

  1. Mazzalves pamatskola.
  2. Misas vidusskola. (Reinis Diena, Matīss Diena, Edvīns Litčenko, Rihards Zauers, Daniēls Maļinovskis, Gatis Dumbris, Ņikita Karasevs).
  3. Skaistkalnes vidusskola.
  4. Valles vidusskola.
  5. Vecumnieku vidusskola.

 D grupā:

  1. Valles vidusskola.
  2. Vecumnieku vidusskola.
  3. Misas vidusskola. (Markuss Drozdovs, Deivids Zariņš, Osvalds Kozlovskis, Deniss Laputs, Markuss Miklaševičs, Rainers Drozdovs, Kristofers Pavārs).

Paldies puišiem par cīņas sparu!

Sporta skolotājs Rolands Plēsnieks

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *