Latvijas čempionāta sporta tūrismā 1. kārta

9. un 10.februāri Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāta sporta tūrismā 1. kārta. Tajā ar 3 komandām dažādās vecuma grupās piedalījās arī mūsu skola.

Pirmās dienas starti  individuālajās distancēs veiksmīgākie bija 3. klases skolniecei Lienei Šnorei, viņa ieguva 2. vietu.  Uzdevumi bija: siet mezglus un iziet šķēršļu trasi.  Sveicam Lieni ar panākumiem, kas gūti neatlaidīga darba rezultātā! Pārējiem sportistiem rezultāti bija labi, taču trijniekā neiekļuvām, iegūtas vairākas vietas sešiniekā.  Mūsu absolventi plūca laurus pieaugušo konkurencē: Inese Pučeka, Lauris Kazlausks – 3. vieta, Valdis Vaisjuns – 2. vieta.

Otrās dienas uzdevums bija parādīt savu sniegumu komandās. Uzdevumi prasīja sadarbību,  veiklību, jo ne visas situācijas var iepriekš paredzēt.  Komandas cīnījās, taču konkurence bija liela un godalgotas vietas neieguvām. Iegūtā pieredze jaunajās vecuma grupās palīdzēs startos, kas vēl gaidāmi visa gada garumā. Lai veicās!

Katru gadu pirmajās sacensībās svinīgi tiek uzņemti arī mūsu tūristu saimes jaunie dalībnieki. Šogad mūsu rindas papildina Markuss un Rainers Drozdovi , Marta Anna Paula un Kitija Krūmiņa. Vēlam izturību un veiksmīgus startus! Paldies skolai par jaunajām formām!

 Pulciņa vadītāja Ingrīda Vaisjune

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *