Pateicības pēcpusdiena

     Mācību gada noslēgumā Misas skolā ir lieliska tradīcija—pateikt paldies skolēniem un skolotājiem par gada laikā paveiktajiem labajiem darbiem. Šis mācību gads ir bijis ļoti spraigs un bagāts ar dažādiem pasākumiem, tāpēc pateicības pēcpusdienā tika teikts paldies skolēniem par dalību un sasniegumiem mācību olimpiādēs. Tika sumināti labākie sportisti. Tā arī tika uzteikti skolēni, kuri darījuši vairāk, nekā prasa skolas programma, piemēram, tik šķietami necilu darbiņu, kā parūpējušies, lai katru dienu klasesbiedriem atnestu ābolus un pienu. Tātad tika pateikts paldies par labu sirdi un labdarību. Paldies tika teikts  deju skolotājai Valijai Vainai par deju kolektīvu sagatavošanu koncertiem un deju skatei un rūpēm par vairākiem deju kolektīviem. Paldies mūzikas skolotājai Zaigai Jēgerei par koru sagatavošanu skatēm novada un reģiona mērogā un lieliskajiem panākumiem. Paldies tūrisma entuziastei skolotājai Ingrīdai Bračkai par skolēnu sagatavošanu tūrisma sacensībām un panākumiem tajās. Paldies skolas vienīgajam skolotājam vīrietim Rolandam Plēsniekam par lielisko darbu, veidojot skolas sporta tradīcijas un skolēnu sagatavošanu sporta sacensībām. Paldies latviešu valodas skolotājai Dalei Oškalnei par lielisko darbu. Visi skolotāji uzteicami par atbildīgo un labo darbu.

Skolotāja Dita Starta dāvināja olimpiāžu dalībniekiem savu suvenīru,pūcīšu kolekciju, jo, kā zināms, pūcīte ir gudrības simbols.

Pasākumu bagātināja Sarmīte Gausiņa-Elksne ar savām dziesmām un dzeju, kā arī dāvināja skolotājām savu pēdējo dzejoļu krājumu ar nosaukumu “Nosvinēt dzīvi”.

Sarmīte Gausiņa-Elksne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *