Dalība starptautiskā lasītveicināšanas programmā” Mūsu mazā bibliotēka”

Visu pagājušo gadu  izdevniecības “Liels un mazs” lasītveicināšanas programmā “Mūsu mazā bibliotēka” darbojās skolotāja Natālija ar saviem skolēniem, kuri nu jau mācās 3.klasē.
Programma “Mūsu mazā bibliotēka” ilga līdz 2019. gada maijam, tajā bija iekļautas sešas bilžu grāmatas: pieci tulkojumi un viens oriģinālizdevums.
Projekta «Mūsu mazā bibliotēka» ietvaros mūsu skolas skolēni kopā ar skolotāju Natāliju izlasīja un pārrunāja visas 6 grāmatas : ”Brīnumu gredzens “, “Lūdzu apskauj, mani!”,”Uzvāri man pasaciņu”, “Vista vai ola?”,”Sniegbaltais vai ogļmelnais”, kā arī latviešu autora M.Zuša grāmatu “Nenotikušais atklājums”, veica dažādus uzdevumus darba burtnīcās, rakstīja vēstules un zīmēja, sacerēja mīklas.

Poļu rakstnieka Pšemislava Vehteroviča sirsnīgais stāsts “Lūdzu apskauj, mani!” mudināja uz savstarpēju laipnību un mīlestību, mācīja nekautrēties no apskāviena, savukārt citas grāmatas rosināja padomāt atbildes uz it kā neatbildamiem jautājumiem, sacerēt mīklas un rakstīt vēstules.

Skolēnu darbus varēja sūtīt projekta organizētājiem uz izdevniecību “Liels un mazs”.

Liels bija prieks, kad maija beigās skolas bibliotēka  saņēma pateicību no bērnu grāmatu izdevniecības “Liels un mazs” par veiksmīgu dalību lasītveicināšanas programmā “Mūsu mazā bibliotēka”, bet  katrs projekta dalībnieks vasaras brīvdienās  varēja doties ar lasošā eiropieša diplomu.
Paldies mazajiem lasītājiem un viņu skolotājai!

Visas minētās grāmatas atrodas skolas bibliotēkā, tās var lasīt jebkurā vecumā.

Nāc un lasi!

Cerībā uz sadarbošanos arī šajā mācību gadā , skolas bibliotekāre I. Arāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *