Jaunais mācību gads iesākas ar skolu futbola sacensībām

Jauno mācību gadu sparīgi iesāka C grupas zēni. Tieši ar futbola sacensībām, aizsākās intensīvais rudens periods.

Misas vidusskolas zēnu komanda sacensības iesāka ar spēli pret Skaistkalnes vidusskolas komandu. Kā jau ierasts, tad bieži vien pirmās spēles nav tās drošākās un pārliecinošākās. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1. Arī nākamajā spēlē neizdevās izcīnīt pirmo uzvaru jaunajā mācību gadā. 0:1 pret Vecumnieku vidusskolas zēnu komandu. Dienas trešajā spēlē, izdevās parādīt vispārliecinošāko sniegumu un uzvarēt Stelpes pamatskolas zēnus ar rezultātu – 2:1. Pirms pēdējās spēles bija gana liela spriedze jūtama, jo tā izšķīra trīs komandām vietu sadalījumu sacensību noslēgumā. Zēni spēli iesāka agresīvi, neļāva pretiniekiem izveidot uzbrukumus, bet spēles otrajā puslaikā, tika pieļautas pāris neuzmanības kļūdas, kas noveda pie zaudētiem vārtiem. Spēles rezultāts 0:3 pret Valles pamatskolas zēnu komandu. No kļūdām mācāmies un tikai kļūstam spēcīgāki!