Misas vidusskolas skolēniem ir īpašas dienasgrāmatas

                  “Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav vēl mainījusi kursu.”

                                                                           /Jānis Jaunsudrabiņš/

Šajā mācību gadā Misas vidusskolas skolēniem ir īpašas dienasgrāmatas.

2019.gada pavasarī atsaucāmies projektam “Dienasgrāmata”. Nodibinājumu „Zinātnes un inovāciju parks” iepazinām 2018. gadā, kad arī mūsu skolas skolēni piedalījās Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursā ”Mana zeme skaistā”.

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu īstenoja projektu “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tika izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas 2019./2020. mācību gadam.

Projekta ietvaros skolas tika lūgtas īstenot dienasgrāmatas vāka dizaina izstrādes konkursu, iesaistot tajā skolas skolēnus.Dienasgrāmatu vāka  konkurss tika organizēts arī mūsu skolā.Visvairāk balsu ieguva abu Markusu un Alises darbi. Uz mūsu skolas dienasgrāmatas vāka tika izvēlēts Markusa M. darbs.

Kopumā projektā dalību pieteikušas 148 skolas no 66 Latvijas reģioniem, no Vecumnieku novada 2 skolas – Skaistkalnes vidusskola un Misas vidusskola.

Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” komanda, projekta ietvaros, strādāja pie finansējuma piesaistes no Latvijas uzņēmumiem, rezultātā skolas saņēma skolēnu dienasgrāmatas bez maksas.

Tika izgatavotas aptuveni 20 000 dienasgrāmatas.

Kā izsakās projektu vadītāja Linda: “Ticam, ka projektu rezultāts iepriecinās gan skolas, gan radīs gandarījumu skolēniem…”

Paldies visiem konkursa dalībniekiem, vērtētājiem un sponsoriem!

Paldies visiem projektā iesaistītajiem!

Misas vidusskolas bibliotekāre Ilze Arāja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *