Ar labiem panākumiem atgriežamies mājās no vieglatlētikas sacensībām

27. septembrī, Valles pamatskolas stadionā, notika ikgadējās vieglatlētikas sacensības. No Misas vidusskolas devās 29 sportisti. Visi bija apņēmības pilni cīnīties par visaugstākajiem rezultātiem.

Sacensības iesākās ar stafetes skrējienu. Iepriekšējos divus gadus, zēnu kvartets bija uzvarējis. Grūti katru gadu šo titulu aizstāvēt. Šogad pēc pašu zēnu nelielas kļūdas, nācās samierināties ar 3. vietu (Ņikita Karasevs, Gatis Dumbris, Aleksis Karpovs, Rainers Drozdovs). Jāpiemin arī meiteņu izcīnītā 3. vieta stafetes skrējienā (Kitija Krūmiņa, Monta Maslova, Keita Kauneckaite, Kitija Bukovska).

Sacensības turpinājās četrās vecuma grupās. Katram bija iespēja sevi pierādīt kādā no disciplīnām. Vislabāk no Misas vidusskolas veicās Gatim Dumbrim un Aleksim Karpovam. Abi zēni izcīnīja godalgotas vietas visās disciplīnās, kurās piedalījās. Visu goda pjedestālu izdevās aizņemt 100m skrējienā, C grupas zēniem (Renārs Zariņš, Eduards Kozlovs un Aleksis Karpovs).

Kopumā Misas vidusskola izcīnīja vairāk kā 30 godalgotas vietas. Noteikti var teikt, ka diena ir bijusi produktīva. Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies nākamajās sacensībās.

Sporta skolotājs Rolands Plēsnieks

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *