Mācāmies attālināti

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējas situācijas izsludināšanu valstī, no 13. marta līdz 14. aprīlim mācību process Misas vidusskolā norisināsies attālināti. Aicinām vecākus ievērot ārkārtas situāciju valstī un rast iespēju bērniem piedalīties mācību procesā attālināti (no mājām).Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni) 12. klasei, kas norisināsies klātienē, skolās.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi vecākiem 2020. gada 13. martā šajā iestādē jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Par tālākajiem norādījumiem interesēties pie grupu skolotājām vai vadītājas.

Tiek pārtraukti visi kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesi (treniņi, sacensības, koru, deju kolektīvu mēģinājumi, ekskursijas, nometnes u.tt.).

Atbildīgie dienesti stingri aicina pašreiz nebraukt uz Covid-19 infekcijas skartajām teritorijām, kurām piemēroti īpašie piesardzības pasākumi, jo pastāv liels inficēšanās risks, kā arī personai varētu būt grūtības ar atgriešanos Latvijā.

Par tālākiem norādījumiem lūdzam interesēties pie klases audzinātājiem, e-klasē
(vairākas reizes dienā), skolas mājas lapā.

 

Skolas administrācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *