Aktuāli

Cienījamie vecāki un skolēni!
• No 16. marta līdz 14. aprīlim bērnudārzā darbojas dežūrgrupa pirmsskolas vecuma bērniem, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu. Lai varētu apmeklēt šo grupu, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav bijusi ārvalstīs, nav bijusi kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.
• Sakarā ar to, ka centralizētie eksāmeni svešvalodās 12. klasei pārcelti uz maiju, no 16.marta – 22. martam visiem 1. -12. klašu skolēniem ir pavasara brīvlaiks.
• Brīvlaikā atpūtieties, ievērojot visus drošības pasākumus – mazgājiet rokas, nesūtiet bērnus uz veikalu iepirkties, neļaujiet bērniem pulcēties lielās grupās, nevediet bērnus ārpus savas apdzīvotās vietas. Droši var plānot un doties pastaigās ārā, piemēram uz mežu.
• No 23. marta – 14. aprīlim mācīšanās notiks attālināti, izmantojot e-klasi, soma.lv, uzdevumi.lv, tiešsaisti, interneta resursus.
Mīļie vecāki, esiet lūdzu atsaucīgi, ieinteresēti un atbildīgi. Mums visiem kopā ir jāpārvar šīs radušās grūtības. Reguāri pārskatiet informāciju e-klasē, rosiniet to darīt arī bērniem, lai uzzinātu aktualitātes no skolas, pirmsskolas skolotājām, klases audzinātājas un priekšmetu skolotājiem.
Šāda pieredze mums visiem ir pirmo reizi, tāpēc būsim godprātīgi un atbildīgi, domāsim viens par otru, par savu un līdzcilvēku veselību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *