Attālinātā mācību procesa norise Misas vidusskolā

no 23.03. -14.04. 2020.

Informācija skolēniem

Visa informācija par attālināto mācību procesu būs

katru dienu pieejama e – klasē.

 1. Mācību stundu saraksts saglabājas esošais.
 2. Līdz 23. marta plkst. 9.00 e-klases pastā saņemsiet mācību plānu, darba uzdevumus un atgriezeniskās saites sūtīšanas nosacījumus visām nedēļas mācību stundām.
 3. Ja nav iespējams attālināti mācīties, izmantojot viedierīci, mācību materiālus skolā var saņemt tikai jūsu vecāki.
 4. Paveiktos darbus iesūti skolotājam ne vēlāk kā līdz kārtējās dienas plkst. 21.00 (sākumskolas skolēni līdz plkst. 19.00). Darbus variet veikt sev pieejamā dienas laikā, ja nav kāds īpašs norādījums.
 5. Ja dienas plānotais darbs nebūs iesūtīts, vai nebūsiet sazinājušies ar skolotājiem, e-žurnālā tiks veikts ieraksts “n” un nākamajā dienā mācību priekšmeta skolotājs vai klases audzinātājs sazināsies ar taviem vecākiem.
 6. Neskaidrību un ārkārtas gadījumos (slimība, interneta, datora problēmas) sazinieties ar mācību priekšmeta skolotāju vai klases audzinātāju un vienojieties par tālāko saņēmis vērtējumu “ni”, skolotājs ar tevi sazināsies un jūs vienosieties par turpmāko sadarbību un papildus veicamajiem uzdevumiem.
 7. Konsultāciju grafiks pievienots mācību stundu plānam.
 8. Lai notiktu attālinātā mācīšanās, izmantosim platformas e-klase, soma.lv, uzdevumi.lv, Skype, WhatsApp
 9. Līdz pirmdienas rītam katram skolēnam jāpieslēdzas platformai soma.lv ar savu, nevis vecāku e- klases pasi (lietotājvārds un parole).

 

Informācija vecākiem

 

 1. Sekojiet, lai jūsu bērns atbildīgi piedalās attālinātajā mācību procesā, ja nepieciešams, palīdziet tikt galā ar tehniskām problēmām.
 2. Palīdziet organizēt darba dienu, plānot uzdevumu izpildes laiku un tempu.
 3. Ja jūsu bērnam nav iespējams attālināti mācīties, izmantojot viedierīci, mācību materiālus (darba mapi) skolā pie dežuranta var saņemt tikai vecāki, iepriekš sazinoties ar klases audzinātāju.
 4. Lai jums būtu izpratne par mācību procesa organizāciju, lūdzu iepazīstieties ar darba veikšanas nosacījumiem, kuri tiks aizsūtīti bērniem līdz 23. marta plkst.9.00 e-klases pastā.
 5. Ja dienas plānotais darbs nebūs iesūtīts, vai skolēns nebūs sazinājies ar skolotājiem, skolotājs e – žurnālā veiks ierakstu “n” un klases audzinātājs sazināsies ar jums.
 6. Ja jūsu bērns 2 dienas bez zināma iemesla nebūs sazinājies ar skolotājiem, tad klases audzinātāja par šo situāciju ziņos sociālajam pedagogam.
 7. Neskaidrību, ārkārtas gadījumos (slimība, interneta, datora problēmas), informējiet klases audzinātāju. Saziņai izmantojiet e-klases pastu vai tālruni.
 8. Lai notiktu attālinātā mācīšanās, izmantosim platformas e-klase, soma.lv, uzdevumi.lv, Skype, WhatsApp.
 9. Lūdzu atgādiniet, ka līdz pirmdienas, 23. marta, rītam katram skolēnam jāpieslēdzas platformai soma.lv ar savu, nevis jūsu e- klases pasi (lietotājvārds un parole).
 10. Parūpējieties par to, lai jūsu bērns regulāri mazgā rokas, neapmeklē sabiedriskas vietas un nepulcējas lielās grupās ar citiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *